Siła w zespole

Z inicjatywy naszych nauczycielek p.B.Pietrzak i p.J.Mizuro postanowiliśmy rozpocząć metamorfozę naszej świetlicy szkolnej. Zorganizowaliśmy nowe zasłonki i piłkarzyki, za co uściski dla naszych rodziców i przewodniczącej Rady Rodziców p. Przewoznej. Niezastąpiona ekipa woźnych p.Kołodziej, p.Płocica i p.Pilzak pomalowała nam zorganizowaną z garażu 😁farbą karnisze i deski. Panie Grażynki Pietrowiak i Frankowska zadbały razem z naszą ekipą z 2 TP o porządek. A zdolne i praktycznie przygotowane do zawodu dziewczynki z klasy Technik Przemysłu Mody z p. Polak uszyły zasłonki i poduchy na fotele (sponsorów na te ciagle szukamy:))
P. Bojek podarował meble: dwa wygodne fotele i ławę, które posłużą uczniom do odpoczynku 🙂
Wszystkim BRAWO BRAWO i dziekujemy!
Siła w zespole 😉