Szkolny Dzień Informatyka

Pierwsza edycja Szkolnego Dnia Informatyka okazała się być nie lada gratką dla miłośników komputerów. Nauczyciele przedmiotów informatycznych – Zofia Kolasa i Karol Kowalski – zorganizowali konkurs z wiedzy informatycznej. Uczniowie podzieleni na grupy zmagali się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi, które okazały się prawdziwym sprawdzianem przed nieodległym egzaminem zawodowym.

Wśród pierwszoklasistów test sprawdzający wiedzę najlepiej napisał Adrian Grzelczak z klasy 1TI. Bardzo emocjonujący przebieg okazał się mieć konkurs praktyczny, gdzie z minimalna przewagą punktową triumfowała klasa 4TI1, tuż za nią uplasowali się uczniowie klasy 3TI1. Jak sami podkreślali, rywalizacja była bardzo zaciekła i każdy starał się podsłuchać przy pracy inne grupy, aby ułatwić sobie zadanie.

Wręczenie nagród już 21 grudnia.