Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Świerczynie z wizytą w naszej szkole

W środę wraz z opiekunami Panią Angeliką Pilch i Panem Andrzejem Majer odwiedzili nas uczniowie z klasy VII i VIII . Podczas zajęć doradczych zapoznali się z charakterystyką ról w grupie wg. Meredith Belbina. Mieli możliwość rozwiązywania testów oraz sprawdzenia trafności uzyskanych wyników podczas zajęć grupowych. W ramach warsztatów zawodoznawczych jedna grupa młodzieży zapoznała się z pracownią samochodową, gdzie w tajniki zawodu technik pojazdów samochodowych wprowadził ich Pan Mariusz Kubiaczyk. Grupa dziewczyn poznała pracownię krawiecką w której pod bacznym okiem Pani Uli Polak uczennice klasy IV przygotowywały swoje kreacje studniówkowe. Dziewczyny bliżej mogły zapoznać się ze specyfiką zawodu technik przemysłu mody. Uczniom podobały się zajęcia z zaangażowaniem podejmowali się wyznaczonych zadań w z czego niezmiernie się cieszymy.