Zajęcia zawodoznawcze

7 listopada 2018 roku  gościliśmy w murach naszej szkoły przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr. 3 z Leszna. Uczniowie klasy VIII  wraz z opiekunem Panią Małgorzatą Adamczak zapoznali się z zawodami: technik spedytor oraz technik informatyk. W tajniki zawodów wtajemniczyli naszych gości uczniowie naszej szkoły. Ósmoklasiści zwiedzili  również pracownie elektryczną, krawiecką oaz pracownie samochodowe w których odbywają się zajęcia dla uczniów kształcących się w zawodzie technik  pojazdów samochodowych. Po zajęciach zawodoznawczych doradcy zawodowi przedstawili uczniom ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych z Leszna i powiatu leszczyńskiego oraz zapoznali ich z ścieżkami kształcenia po szkole podstawowej.