Wycieczka do Hydro – Partner Sp. z o. o.

W dniu 5 grudnia 2018 r. uczniowie klasy III TM1 wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do leszczyńskiej firmy Hydro – Partner Sp. z o. o. .  Celem spotkania było pokazanie uczniom specyfiki pracy zakładu oraz zachęcenie ich do odbywania praktyk w wymienionej firmie z możliwością zatrudnienia po ukończeniu szkoły. Pracownicy Hydro-Partner z wielką pasją opowiadali  o działaniach podejmowanych przez firmę. Przedstawiano nowoczesne rozwiązania technologiczne, stosowane w systemach automatyzacji procesów związanych z branżą wod-kan. Nasza młodzież zasypywała przedstawicieli firmy  „deszczem pytań”, co świadczyło o ich ogromnym zainteresowaniu.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować panom: Arkadiuszowi  Tymińskiemu oraz Przemysławowi Kubskiemu za poświęcony czas mając nadzieję, że nawiązania współpraca okaże się owocna dla obu stron.

Zapewniamy, że przekazany przez firmę Hydro-Partner Sp. z o.o. sprzęt wraz z pełnym opracowaniem technicznym i technologicznym będzie wzbogacał wyposażenie pracowni mechatronicznej, urozmaicając prowadzone zajęcia dla Naszych uczniów.