Wycieczkach zawodoznawczych do firmy „Dobrowolski Sp. z o. o .

Uczniowie klas III i IV:  TS, MT1, MT2 i TEL wraz z kierownikiem praktyk Mirosławem Bolka oraz  opiekunami uczestniczyli w wycieczkach zawodoznawczych do firmy „Dobrowolski Sp. z  o. o . Firma ta zajmuje się dystrybucją wyrobów przemysłu motoryzacyjnego, a w szczególności zabudów samochodów ciężarowych. Są producentem pojazdów specjalistycznych dla branży komunalnej, wodociągowej, drogownictwa i lotnisk. Uczniowie po prezentacji firmy zapoznali się z procesem produkcyjnym poszczególnych elementów zestawów oraz uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Panu Prezesowi Damianowi Dobrowolskiemu oraz pracownikom firmy bardzo dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie oraz przybliżenie nam specyfiki firmy.