Pomysł na biznes

W dniu 22.02.2019r w MOK-u w Lesznie odbyła się gala podsumowująca, na której ogłoszono wyniki X edycji Konkursu Pomysł na Biznes, który zorganizowało Leszczyńskie Centrum Biznesu.
W kategorii teoretycznej doceniono pomysły dwojga uczniów z Zespołu Szkół Technicznych:
II miejsce zajął Patryk Loman z klasy 4TM1-projekt: sprzedaż i montaż inteligentnych systemów zarządzania budynkiem, za co otrzymał nagrody między innymi tablet ,bony i gadżety.
Wyróżnienie otrzymał Jakub Glapiak również z klasy 4TM1- pomysł kompleksowego czyszczenia i renowacji samochodów za co otrzymał między innymi aparat fotograficzny, dysk przenośny i inne gadżety.
W kategorii praktycznej wyróżniono pomysł Oskara Krzyżosiaka ucznia klasy 3TP za koncepcję firmy, zajmującej się diagnostyką komputerową i naprawą modułów w samochodach, za co otrzymał nagrody finansowe-3500 zł do zrealizowania po otwarciu firmy.
Nad projektami naszych uczniów czuwał Pan Andrzej Stężały nauczyciel podstaw przedsiębiorczości .Gratulujemy serdecznie sukcesów , a wszystkich chcących spróbować swoich sił zapraszamy do kolejnej (XI) edycji „Pomysłu na biznes”.


źródło: leszno24.pl