27.03.2019 ZST-CKZiU na Regionalnym Kongresie Zawodowy

Delegacja naszej szkoły w składzie: Dyrektor – Renata Perek, Doradca zawodowy – Marzena Tomaszewska oraz Wicedyrektor – Dariusz Bojek uczestniczyli w Regionalnym Kongresie Zawodowym, który odbył się w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k/Wrześni. Stoisko ZST-CKZiU wsparła Firma ENEA, gdzie prezentowaliśmy wirtualną aplikację stacji transformatorowej oraz roboty zbudowane na zajęciach kółka mechatronicznego. Oprócz prezentacji szkół z wielkopolski podczas kongresu odbywały się panele dyskusyjne o tematyce kształcenia zawodowego oraz planów Ministerstwa Edukacji Narodowej na najbliższe lata. Nasze stoisko odwiedził Wiceprezydent dr Piotr Jóźwiak oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Lesznie Tadeusz Waczyński.