Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzony jest na całym świecie jako Światowy Dzień Wody. W tym roku także nasza szkoła przyłączyła się do promowania wiedzy na temat ochrony zasobów wodnych na Ziemi. Z tej okazji przeprowadzony został Konkurs Wiedzy o Wodzie oraz przygotowano gazetki tematyczne. W konkursie udział wzięło 23 uczniów z klas 1-3. Miejsce III uzyskał Mikołaj Giezek z kl. 2 TM, II miejsce : Bartosz Frąckowiak z klasy 1 TM, zwyciężyli Adrian Grzelaczak z kl. 1 TI i Konrad Przewoźny z kl. 3 TEL. Pani dyrektor Renata Perek wręczyła dyplomy i nagrody laureatom. Każdy uczestnik otrzymał wodę i mały upominek. Konkurs wsparło Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie. Konkurs przeprowadziła p. Alina Juźwiak z pomocą uczennic z klasy 2TP.