Pożegnanie klas IV

W piątek, w słonecznej aurze pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Motywem przewodnim wspomnień, podziękowań i życzeń był najsłynniejszy monolog świata „Być, albo nie być…”. Przedstawiciele klas czwartych podkreślili, że przez cztery lata starali się przede wszystkim „BYĆ” i dzięki temu stworzyli niezapomnianą atmosferę w naszej szkole. Podziękowaniom towarzyszyły podniosłe chwile wręczenia nagród „Najlepszy w zawodzie” oraz listów gratulacyjnych rodzicom. Uhonorowani zostali także uczniowie wyróżniający się w dziedzinie nauki, działań społecznych oraz sportu. Dziękujemy sponsorom, Radzie Rodziców oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół i Sympatyków ZST-CKZiU za ufundowanie nagród. Maturzystom życzymy, aby „ich życie nie przestawało być codziennym zdumieniem”.
… oby tylko zadania maturalne za bardzo ich nie zaskoczyły. Powodzenia!