SURVIVAL 2TI2

30 kwietnia grupa uczniów z klasy 2TI2 pod opieką wychowawcy Agnieszki Michalak wzięła udział w grze integracyjnej BEZLUDNA WYSPA. Survival rozpoczął się podchodami. Uczniowie zostali podzieleni na dwa zespoły. Pierwszy z nich „uciekał” zostawiając goniącym zadania umieszczone w różnych zakamarkach miasta. Goniący z wielkim zaangażowaniem wykonywali ciekawe i dowcipne zadania, przygotowane przez kolegów. Druga część gry miała miejsce na Zaborowie – teren żwirowni. Chłopcy wykonywali zadania, dzięki którym możliwe byłoby przetrwanie na bezludnej wyspie np. ognisko sygnalizacyjne, obozowisko dające schronienie. Wszyscy działali z wielkim zapałem, wykazali się pomysłowością oraz wykorzystali swoją wiedzę i umiejętności, które z pewnością umożliwiłyby przeżycie w trudnych warunkach. Zabawa zakończyła się przy ognisku, na którym młodzież upiekła pyszne kiełbaski.