„SUPER KLASA”

10 czerwca odbył się apel, podczas którego rozstrzygnięty został konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski na „Super Klasę”. Uczniowie przez cały rok szkolny zdobywali punkty w różnych konkurencjach przeprowadzonych przez SU, aby uzyskać ten zaszczytny tytuł. Klasy uczestniczyły między innymi w konkursach: na największą liczbę czapek mikołajkowych, dekorację walentynkową, przebranie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Miejsce 3 zdobyła klasa 1 TMI i otrzymała nagrodę- wyjście do kina. II miejsce wywalczyła klasa 3TP, która wraz z wychowawcą będzie miała możliwość zrelaksowania się w „Euro Jump”. Miejsce pierwsze i tytuł Super Klasy zdobyła klasa 3 TSM, która wywalczyła nagrodę- wyjście na wycieczkę na bowling. Wszystkim klasom dziękujemy za udział i życzymy powadzenia w przyszłym roku! Nagrody ufundowała Rada Rodziców, Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom za tak cenne nagrody.

Na zakończenie apelu wręczono nagrody i dyplomy uzyskane w konkursach geograficznych i ekologicznych.