23.11.2019 Warsztaty pt. „Jak prowadzić Klub Młodego Odkrywcy?” dla nauczycieli z regionu leszczyńskiego

W sobotę w naszej szkole odbyły się warsztaty dla nauczycieli zorganizowane w ramach partnerstwa naszej placówki z Centrum Nauki Kopernik. Trenerzy z Warszawy: Karolina Grzegorzak, Anna Mikucka, Sebastian Kwiatkowski oraz trenerzy regionalni: Izabela Kaczmarek, Anna Władkowska i Dariusz Bojek przeprowadzili szkolenie kilkudziesieciu nauczycielom z Leszna i okolic, którzy chcą założyć klub w swoich szkołach. Spotkanie trwało ponad 8 godzin podczas którego uczestnicy zapoznali się z ideą KMO, poznali czym jest konstrukcjonizm i dlaczego warto prowadzić zajęcia z dziećmi w ramach programu KMO.