VIII FORUM KMO

W dniach 14-16.11.2019 delegacja z naszej szkoły wraz z kilkoma nauczycielami z zaprzyjaźnionych placówek, brała udział w VIII Forum Klubów Młodego Odkrywcy. Spotkanie odbyło się w Warszawie w Centrum Nauki „Kopernik”. Dyrekcja szkoły uczestniczyła w spotkaniach, podczas których omawiano strategię i plany na przyszły rok. Nauczyciele z naszego regionu przeprowadzili pokazy i warsztaty: p.Anna Włodkowska – warsztaty „Chemia nie dla chemików”, p.Izabela Kaczmarek – pokazy doświadczeń chemicznych, fizycznych dla najmłodszych, p.Dariusz Bojek – warsztaty z projektowania i konstruowania. Forum jest corocznym wydarzeniem w którym uczestniczy prawie 300 osób z Polski, Gruzji, Ukrainy, Armenii i nie tylko. Odbywają się tam liczne warsztaty, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi nauki. Więcej na stronie www.kmo.org.pl.