Zostań dziecięcym Aniołem Stróżem

Szkolna grupa Wolontariatu ZACHĘCA wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych CKZiU do wzięcia udziału w akcji „ZOSTAŃ DZIECIĘCYM ANIOŁEM STRÓŻEM” . Akcja polega na zrobieniu kartek dla dzieci z oddziału onkologicznego które mają być pozytywnym, radosnym dającym nadzieje przesłaniem. Warto zaznaczyć również, czy są one kierowana do dziewczynki czy do chłopca. Wykonane kartki proszę dostarczać do gabinetu doradców zawodowych (budynek D) lub gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 20 listopada 2019 r. Kartki zostaną za pośrednictwem Szkoły Podstawowej nr. 12 w Lesznie wysłane do fundacji „Gdy liczy się czas” a następnie trafią do chorych dzieci przebywających na oddziale onkologii. Szczegóły akcji znajdziecie na plakatach informacyjnych. Serdecznie zapraszamy!

Wystarczy tak niewiele, aby dzieci chociaż na chwilę zapomniały o chorobie i poczuły, że są osoby, które pamiętają.