PODZIĘKOWANIE – Szlachetna Paczka XIX

Drodzy Darczyńcy,

dziękujemy, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Wam i Waszym bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagacie osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Pani Anny i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Wasza paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Anna była zszokowana ilością otrzymanych paczek. Kiedy zobaczyła je już wszystkie w pokoju zabrakło jej słów. Z wrażenia skoczyło jej ciśnienie i cała się trzęsła. Przez dłuższą chwilę w pokoju zamarła cisza. Po czym Pani Anna powiedziała: „To jest najpiękniejszy dzień w moim życiu…”. Była ogromnie wzruszona. Kobieta powoli i bardzo starannie odpakowywała każdą z paczek. Przecinając taśmy uważała żeby niczego nie uszkodzić. Kiedy otwierała kolejne pudła na jej twarzy co chwilę pojawiał się uśmiech. Bardzo cieszyła się z ubrań, Z zachwytem spojrzała na nową kurtkę i buty i nie zwlekając szybko je przymierzyła. Ubrania na nią bardzo dobrze pasowały i długo przeglądała się w lustrze. Na widok ogromnej ilości żywności, środków czystości i sprzętu AGD oczy Pani Anny się zaszkliły. Na zakończenie czekała nas jeszcze jedna niespodzianka i wielka radość – nowy rower. Widać było, że jedno z marzeń Pani Anny własnie się spełniło. Kobieta nie spodziewała się, że otrzyma tyle cennych rzeczy, szczególnie roweru, który natychmiast wypróbowała. Pani Anna była bardzo zaskoczona, że ktoś kto jej nie zna dołożył tyle starań aby sprawić jej radość. Zaskoczenie i radość tym bardziej się pogłębiła kiedy zobaczyła kopertę z życzeniami.

Słowo od Pani Anny

Wzruszona Pani Anna serdecznie dziękuje darczyńcy, oraz wszystkim osobom biorącym udział w zorganizowaniu dla niej Szlachetnej Paczki. Pragnie przekazać uczniom, że zrobili niesamowicie dobry uczynek i ją uszczęśliwili. Na jej twarzy zagościł uśmiech. Poczuła się doceniona, kochana i potrzebna. Pani Anna dodała, że to co dla niej zrobiono to naprawdę szlachetny czyn i nie zapomni tego do końca życia.
Chciała również przekazać serdeczne „Bóg zapłać”.

Słowo od Wolontariusza

Chciałabym Państwu ogromnie podziękować, są Państwo niesamowitymi ludźmi i wierzę, że zmienili Państwo na stałe życie Pani Anny przede wszystkim dla niej samej, bo otrzymała taką ilość życzliwości! Kontakt z Państwem był dla mnie naprawdę samą przyjemnością – tacy ludzie jak Państwo inspirują do tego, żeby stawać się lepszym człowiekiem. To jak Państwo postarali się, żeby ta paczka była prawdziwym prezentem… to coś pięknego. 

Życzę Państwu z całego serca pełnych spokoju, radości i dobrych wzruszeń świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy, że towarzyszycie nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym.

Dobrze, że jesteście! 
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI