Wyłoniliśmy najlepszych

18 grudnia 2019 roku rozegrano finały w ramach Mistrzostw ZST – CKZiU w halowej piłce nożnej.

Organizatorami jak i sędziami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego: Renato Kaźmierczak i Mariusz Rakowicz.

W sumie w rozgrywkach wystartowało 11 klas podzielonych na dwie kategorie wiekowe – 5 w klasach I – II i 6 w klasach III – IV.

Po rozegraniu 33 meczów wyłoniono najlepsze klasy.

W finałach uzyskano następujące wyniki:

Mecz o III miejsce w kategorii klas I – II

1 TM4 – 2 TP                4:3

(Michał Żaczek – 2, Kacper Domagała – 1, Michał Głowacz – 1: Michał Grześkowiak – 1, Kamil Flaczyk – 1, Nikodem Olejnik – 1)

Mecz o III miejsce w kategorii klas III – IV

4 TM1 – 4 TI2               3:1

(Patryk Wojciechowski – 3: Mateusz Jurga – 1)

Mecz o I miejsce w kategorii klas I – II

1 TS4 – 1 TS                 3:1

(Jakub Cichowski – 1, Damian Majchrzak – 1, Michał Rudawski – 1: Szymon Walachowski – 1)

Mecz o I miejsce w kategorii klas III – IV

4 TP – 4 TSM               6:2

(Mateusz Lewandowski – 2, Mikołaj Michalski – 2, Krzysztof Matecki – 1, Alan Maciejewski – 1: Sebastian Nowak – 1, Patryk Mazurek – 1)

Kolejność końcowa klas I – II:

1 miejsce – 1 TS4

2 miejsce – 1 TS

3 miejsce – 1 TM4

Kolejność końcowa klas III – IV:

1 miejsce – 4 TP

2 miejsce – 4 TSM

3 miejsce – 4 TM1

Podczas uroczystego apelu Bożonarodzeniowego nagrodzono zdobywców trzech pierwszych miejsc w obydwu kategoriach wiekowych nagrodami rzeczowymi w postaci kubków z logo naszej szkoły oraz pamiątkowymi dyplomami, które wręczała Dyrektor Szkoły Pani Renata Perek.

Zdobywcom pierwszych miejsc wręczono także pamiątkowe medale oraz puchar dla klasy.

Wyróżniono także po dwóch najlepszych strzelców w każdej z kategorii wiekowej, a zostali nimi:

– w kategorii klas I – II:

Dawid Kieraś 2 TP – 10 bramek

Arkadiusz Nowak 2 TP – 9 bramek

– w kategorii klas III – IV

Mikołaj Michalski 4 TP – 12 bramek

Patryk Mazurek 4 TSM – 11 bramek

Dziękujemy wszystkim klasom, które wzięły udział w tej sportowej rywalizacji. Emocji jak zwykle na boisku nie brakowało, a mecze były bardzo zacięte i stojące na wysokim poziomie.

Już dzisiaj zapraszamy naszych uczniów na kolejne zmagania, tym razem na Orlikowe Mistrzostwa ZST – CKZiU na świeżym powietrzu, które odbędą się na wiosnę 2020 roku.