Wycieczka do Poznania

Uczniowie klasy 1 TI i 1E wraz z wychowawczyniami: p. Zofią Kolasą i p. Danutą Stępniewską oraz p. Moniką Bródką wybrali się do Jump Areny i Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Poznaniu.

W Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB podopieczni, w pięciu dostępnych strefach, aktywnie korzystali z interaktywnych eksponatów i  doświadczyli różnych sytuacji drogowych. Skorzystali między innymi z symulatorów: dachowania, eko jazdy, zderzeń czy hamowania. Dowiedzieli się również jak bezpiecznie ustawić fotel kierowcy czy przewozić bagaż w samochodzie.

W Jump Arenie skorzystali aktywnie z wielu dostępnych tam atrakcji, były to między innymi: trampoliny sportowe, „Podniebne kokony”, Ninja Arena i mnóstwo innych elementów, które sprawiły, że uczniowie nie tylko rozwijali swoją sprawność fizyczną, ale także bardzo dobrze się przy tym bawili.