6-7.03.2020 Klub Młodego Odkrywcy na targach Edukacyjnych w Poznaniu

W piątek i sobotę kilkoro uczniów naszej szkoły: Wiktoria Herkt, Julia Krug, Wiktoria Góralczyk, Aleksander Pauch, Jakub Gajdosz i Kamil Skorzybót wraz z opiekunami p.Krzysztofem Szczepańskim i p.Dariuszem Bojkiem uczestniczyli w Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Nasza obecność podyktowana była faktem, iż w naszej szkole działa Klub Młodego Odkrywcy a także dlatego, że ZST-CKZiU jest Partnerem Regionalnym Centrum Nauki „Kopernik”. Stoisko miało charakter pokazowy idei konstrukcjonizmu. Uczniowie uczestniczący w targach oprócz pracy na stoisku (a było tego sporo, ponieważ odwiedzających było bardzo dużo i każdy chciał spróbować swych sił jako „mały konstruktor”) był również czas na relaks w pizzerii i pobyt w kinie. Dwudniowy pobyt w stolicy województwa minął szybko i pracowicie.