Drodzy Rodzice oraz Uczniowie klas VIII

W związku z trudną sytuacją z jaką się teraz zmagamy, oddajemy w Wasze ręce Informator Szkolnictwa Ponadpodstawowego na rok szkolny 2020/2021. W informatorze tym znajdziecie szkoły z miasta Leszna i powiatu: leszczyńskiego, gostyńskiego, kościańskiego oraz rawickiego. Mamy nadzieję, że zawarte w nim informacje pomogą Wam w dokonaniu wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej i rozwieją wszelkie wątpliwości. W przypadku pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji, niestety w tej chwili tylko drogą elektroniczną :doradztwo.zstleszno@onet.pl.

Zapraszamy do kontaktu i życzymy Wszystkim zdrowia.

Doradcy zawodowi
Zespołu Szkół Technicznych CKZiU
w Lesznie

INFORMATOR SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO 2020-2021:
http://cwrkdiz.leszno.pl/images/2020/INFORMATOR_SZKOLNICTWA_PONADPODSTAWOWEGO-2020-2021.pdf