Wybierz przewodniczącego

Wybierz przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie!

Przed nami najgorętszy okres dla Samorządu Uczniowskiego. Już niedługo (w poniedziałek 12.10.2020r.) będziesz mógł zdecydować, który
z uczniów naszej szkoły zostanie przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Dowiemy się, kto zastąpi Szymona Zygmunta.

Decyzja nie będzie łatwa, bo wszyscy tegoroczni kandydaci wykazali się pomysłowością, umiejętnością autoprezentacji oraz kulturą osobistą Przekonaliśmy się o tym podczas apelu porządkowego, kiedy to odbyła się krótka prezentacja kandydatów.

Zanim weźmiesz udział w wyborach zapoznaj się z programami wyborczymi kandydatów na tę funkcję.

Oto kandydaci:

1. Bartek Kamieniarz
  2. Daria Pieczyńska
  3. Jagoda Skoracka

Wszystkim życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na poniedziałkowe wyniki!!!