PODARUJ 1% NA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ I SYMPATYKÓW ZST
Przy naszej placówce od kilku lat działa Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków ZST. Organizacja wspiera młodzież opłacając stypendia, wręczając odznaczenia „Najlepszy w zawodzie”, zakupując sprzęt wspomagający naukę oraz działalność kółek zainteresowań, przeprowadza szkolenia i warsztaty dla dzieci, młodzieży, nauczycieli…itd.
Finansowanie Stowarzyszenia odbywa się przez składki członków, wpłaty sponsorów a także organizację Balu Technika, który z powodu pandemii nie mógł się odbyć w tym roku. Działalność Stowarzyszenia można również wesprzeć przy rozliczeniu PIT w postaci odpisu 1% do czego serdecznie zachęcamy.
Każda złotówka zostaje przeznaczana na uczniów ZST-CKZiU. Szczegóły odpisu na załączonych wizytówkach.