WZNOWIENIE KONKURSU – III OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW I KRAWCÓW „SZMARAGDOWY GUZIK”

W marcu ubiegłego roku, z uwagi na sytuację związaną z pandemią, byliśmy zmuszeni odwołać finał III Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik”.

Chcąc docenić i nagrodzić wysiłek jaki uczestnicy włożyli w przygotowania do konkursu, zdecydowaliśmy o zmianie formuły konkursu i rozstrzygnięciu go w formie online.

Uczestnicy, zamiast na pokazie mody, zaprezentują projekty na zdjęciach i krótkich filmach, a o swojej interpretacji tematu MATERIA RZEMIOSŁA opowiedzą Jury podczas spotkania online.

Laureaci III edycji konkursu zostaną wyłonieni podczas finału, który odbędzie się w formie zdalnej 20 kwietnia 2021 r.

Nagrody w konkursie to m.in.:

– studia I stopnia na Wydziale Artystycznym, Specjalizacji :Projektowanie Ubioru

w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych im. Prof. Michała Iwaszkiewicza

– 2,5 letnia nauka na kierunku: Projektowanie Mody w Fashion School w Poznaniu

– kurs – 10 spotkań (60 godzin lekcyjnych) konstrukcji i szycia odzieży w Akademii

Rzemiosła „Żółta Szpilka” w Poznaniu

– voucher wartości 1200 zł na wybrany kurs konstrukcji lub modelowania odzieży

w FORMIE Poznańskiej Szkole Konstrukcji Ubioru

– kurs „Projektowanie Własnej Marki” w Fashion School w Poznaniu

– kurs w 7cm Szkole Projektowania, Konstrukcji i Technik Krawieckich

– bon pieniężny do hurtowni Pohltex o wartości 500 zł do zrealizowania w firmie

– miesięczny staż u cenionej projektantki Magdaleny Hasiak w Poznaniu

Aneks do regulaminu, określający nową formułę i harmonogram konkursu, a także formularz zgłoszeniowy zostały zamieszczone poniżej.

ZAŁĄCZNIKI:

aneks_do_regulaminu