FINALIŚCI III EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „SZMARAGDOWY GUZIK”

Wiemy, że spora grupa młodych projektantów i krawców z niecierpliwością czekała na ten moment! Zatem bez zbędnych wstępów i z wielką przyjemnością ogłaszamy listę uczestników, którzy zakwalifikowali się do finału III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik”:

  1. Oliwia Baścik, Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej
  2. Patrycja Murawska, Zespół Szkół nr 1 we Wrocławiu
  3. Miłosz Długopolski, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu
  4. Wiktoria Błaszkowska, ZST-CKZiU w Lesznie
  5. Natalia Kwiotek, Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej
  6. Barbara Frąckowiak, ZST-CKZiU w Lesznie
  7. Justyna Kołodziej, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu
  8. Barbara Mach, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu
  9. Joanna Koczur, Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej
  10. Marta Błocian, absolwentka ZST-CKZiU w Lesznie

 

Finalistom serdecznie gratulujemy!

Gratulacje i podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów i absolwentów, którzy wzięli udział w konkursie. Włożyliście wiele pracy i zaangażowania w przygotowanie swoich projektów. Jury długo obradowało, aby wyłonić finałową dziesiątkę. Każdy z Was powinien być z siebie dumny!

Finał konkursu odbędzie się już w najbliższy wtorek, 20 kwietnia.

Podczas finału Jury przeprowadzi indywidualne rozmowy online z uczestnikami, po których nastąpi ostateczne rozstrzygnięcie. Jury ogłosi laureatów konkursu oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.

Główną nagrodą w konkursie są studia I stopnia na Wydziale Artystycznym w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Na finalistów czekają też nagrody w postaci m.in. stażu, kursów konstrukcji i modelowania odzieży, kursów szycia, a także bonów pieniężnych do hurtowni krawieckich.

Emocji na pewno nie zabraknie.

Finalistom życzymy powodzenia! A wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia relacji z finału.