III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik”

Zakończyliśmy nabór prac do III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik”. Wszystkim uczestnikom, a także wspierającym ich nauczycielom dziękujemy za zainteresowanie konkursem i przygotowanie projektów.

Każdy z młodych twórców zaprezentował własną interpretację tematu MATERIA RZEMIOSŁA w formie ubioru użytkowego lub awangardowego. Uczestnicy wykazali się pomysłowością, umiejętnościami plastycznymi i krawieckimi, a także kreatywnością w sposobie prezentacji projektów.

Przed Jury konkursu stoi trudne zadanie. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń muszą wybrać projekty, które zakwalifikują się do finału.

Nazwiska finalistów poznamy 16 kwietnia.

W oczekiwaniu na werdykt Jury, zapraszamy do zapoznania się z projektami, biorącymi udział w konkursie.