Uniwersytet Zielonogórski – Akademia Przyszłego Inżyniera

Dzień dobry,

Chciałabym Państwa zaprosić na darmowe wykłady online prowadzone przez naszych wykładowców w ramach Akademii Przyszłego Inżyniera Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Pierwszy wykład już 10 maja w poniedziałek o godz. 10.00 – o „Pożarze katedry Notre Dame” oraz co można odczytać na podstawie „Oględzin drewnianego obiektu po pożarze”, który poprowadzi Mgr inż. arch. Dominik Mączyński.

 

W załączeniu przesyłam harmonogram spotkać.

 

Liczba uczestników jest ograniczona, więc osoby zainteresowane prosiłabym o jak najszybszą zwrotną informację do mnie. Ustalimy szczegóły połączenia z platformą Akademii. Proszę o email lub telefon 669 115 999. r.wasylewicz@iis.uz.zgora.pl

W razie pytań proszę o kontakt, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

pozdrawiam serdecznie

Róża Wasylewicz,

Adiunkt w Instytucie Inżynierii Środowiska, Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego

Harmonogram Akademii Przyszłego Inżyniera na 10-1 (3)