Wirtualne Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Zielonogórskim

Instytut Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Zielonogórskiego prowadzi kierunki studiów związane z mechaniką i budową maszyn, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz zarządzaniem produkcją. Absolwenci tych kierunków są obecnie bardzo poszukiwani na rynku pracy i otrzymają jedne z największych wynagrodzeń w regionie. Mając na uwadze rozwój i możliwość kariery zawodowej Państwa absolwentów  zapraszam na Wirtualne Dni Otwarte https://www.iim.uz.zgora.pl/wirtualne-dni-otwarte. Na stronę można wejść      w dowolnym czasie i dowiedzieć się o prowadzonych przez nas kierunkach studiów, kołach naukowych, można poznać naszych pracowników oraz zobaczyć jak odbywają się zajęcia i czym zajmujemy się na co dzień.

Można też dołączyć do nas w social mediach:

dodaj się do znajomych: https://www.facebook.com/iim.uz.2020

polub/obserwuj: https://www.facebook.com/InstytutInzynieriiMechanicznej.UZ

obserwuj: https://www.instagram.com/iim_uz_2020/

subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCM_5-W0alFWaj_UlrDtCq9w

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie tej informacji o naszej ofercie kształcenia wśród nauczycieli i wszystkich uczniów Państwa Szkoły, m.in. poprzez email lub zamieszczenie jej na Państwa stronie internetowej oraz na facebooku. W załączniku przesyłamy też grafikę, która pomoże w stworzeniu posta lub informacji na stronę internetową.

Zapraszam również na indywidualne wirtualne spotkania oraz do kontaktu z nami  – Paweł Bachman, e-mail: P.Bachman@iim.uz.zgora.pl