Oferta pracy – C&C Partners – miejsce dla ludzi z pasją

Należymy do TKH Group – międzynarodowego holdingu zrzeszającego ponad 70 firm, aktywnego w 24 krajach na całym świecie. Jesteśmy liderem w branży, działającym zarówno na rynku polskim jak i w krajach bałtyckich. Stawiamy na innowacyjność. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania do budowy sieci telekomunikacyjnych, teleinformatycznych oraz systemów zabezpieczeń, które znalazły zastosowanie między innymi:

  • w Afrykarium we Wrocławiu
  • w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku
  • na Politechnice Wrocławskiej
  • w Galerii Północnej w Warszawie
  • w Opactwie Cysterskim w Pelplinie
  • na wielu polskich i zagranicznych lotniskach m.in. Wrocław, Poznań, Modlin, Duseldorf, Kraków, Gdańsk
  • na najbardziej prestiżowych budowach w Polsce
  • naszymi klientami są największe hurtownie elektryczne w kraju oraz w Europie Środkowo – Wschodniej oraz polscy operatorzy telekomunikacyjni

Jesteśmy zespołem i szukamy ludzi, którzy będą jego wartościową częścią, kandydatów z wysokim potencjałem, którzy będą chcieli rozwijać się w naszych strukturach.

Aktualnie poszukujemy:

Informatyka (doświadczenie nie jest wymagane)

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • administrowanie siecią LAN, WAN, VPN
  • zarządzanie serwerami, routerami i switchami
  • zarządzanie systemami bezpieczeństwa budynku
  • inne, wynikające z rozwoju stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • posiadanie wiedzy w zakresie budowy i działania sieci komputerowych – TCP/IP, switching, routing
  • doświadczenie w administracji środowiskami Windows (m.in. Active Directory), Linux oraz VMware vSphere
  • umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami sieciowymi (Cisco)
  • zarządzanie bazami danych MSSQL, MySQL, PostgreSQL
  • podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania MS Office oraz systemów klienckich Windows
  • dobra, praktyczna znajomość jęz. angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisku pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
  • współpracę z nietuzinkowym, kreatywnym zespołem

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam swoje CV zawierające poniższą klauzulę na adres: kadry@ccpartners.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781. t.j. z dnia 2019.09.19).

Administratorem danych osobowych jest C&C Partners Sp. z o.o. (Leszno, ul. 17 Stycznia 119,121  64-100 Leszno). Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać wszystkim podmiotom wchodzącym w skład grupy kapitałowej NV TKH Group, w której skład wchodzi C&C Partners Sp. z o.o.

Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem pod adresem mailowym rodo@ccpartners.pl. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie. Dane osobowe nie będą przesłane poza Europejski Obszar Gospodarczy Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dokumentów złożonych w ramach rekrutacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Nasze dane kontaktowe:

C&C Partners Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia 119,121 64-100 Leszno

kadry@ccpartners.pl    www.ccpartners.pl