OFERTA PRACY – SERWISANT URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH (OZE)
Spółka powstała w Lesznie w 2011 roku i zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, przedsiębiorców, a także budową elektrowni PV. Zamontowaliśmy kilkaset instalacji na domach oraz zrealizowaliśmy budowę ponad 20MW farm fotowoltaicznych w całej Polsce. Rodzinna Spółka od niedawna jest częścią Grupy Kapitałowej 01CYBERATON PROENERGY S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych, która prowadzi proces inwestycyjny farm fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 300MW.
 
Przeprowadzamy przez wszystkie etapy przedsięwzięcia, poczynając od znalezienia finansowania, przygotowania dokumentacji, montażu, oddania instalacji do użytku, sprawując również opiekę serwisową.  
 
Do naszego Zespołu szukamy osoby, która będzie mieć pod opieką wybudowane przez nas instalacje fotowoltaiczne.
Obowiązki:
• Serwis instalacji fotowoltaicznych (na dachu, gruncie oraz stacji transformatorowej);
• Prace elektryczne pomiarowe i montażowe w ramach serwisu;
• Współpraca z właścicielami instalacji – rozwiązywanie problemów w terenie;
• Wsparcie nowych inwestycji – doraźne prace montażowe (okablowanie, inwertery, wykonywanie pomiarów elektrycznych).
 
Wymagania:
• Uprawnienia SEP E i D – mile widziane;
• Uprawnienia UDT – mile widziane;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży elektrycznej lub przy montażu instalacji fotowoltaicznej);
• Gotowość do wyjazdów służbowych;
• Dbałość o terminową realizację zleceń;
• Prawo jazdy kat. B;
• Podstawowe umiejętności obsługi narzędzi komputerowych (exel, word).
 
Oferujemy:
• Odpowiedzialną pracę;
• Wsparcie techniczne, dostęp do wiedzy;
• Koleżeńską atmosferę w pracy;
• Elastyczny czas pracy adekwatny do realizacji zadań;
• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę po okresie próbnym;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Profesjonalne i niezbędne narzędzia pracy.
 
 
Prosimy o wysyłanie aplikacji zawierających CV na adres: biuro@ttproenergy.pl

Do aplikacji proszę załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).