DRZWI OTWARTE – FUNDACJA CAT (to już dziś !!!!)

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w piątek 17 września od 17:00 do 19:00. 

Poznacie wolontariuszy międzynarodowych

Weźmiecie udział w EKO WARSZTATACH 

Odkryjecie jakie możliwości na was czekają w Fundacji CAT i na całym świecie

Dowiecie się w jakich aktywnościach możecie uczestniczyć 

Poznacie możliwość nauki języka w Kafejce Językowej

Będziecie się świetnie bawić i miło spędzicie popołudnie

  

Zapraszamy na serię warsztatów i spotkań których celem jest rozwój profesjonalnego wolontariatu poprzez wzmocnienie kompetencji wolontariuszy, koordynatorów, organizatorów oraz całego otoczenia związanego z wolontariatem. Informacje o tym projekcie i o wszystkich wydarzeniach z nim związanych można śledzić na: http://fundacja-cat.pl/news/w-1963/korpus-solidarnosci-w-fundacji-cat