WAGO NAJNOWSZE TECHNOLOGIE ELEKTRYCZNE

W czwartek 16 września do naszej szkoły przyjechała “Klementyna” – samochód ciężarowy firmy WAGO z najnowszą technologią elektrycznych systemów połączeniowych.

Przez cały dzień uczniowie starszych klas technikum elektrycznego  i mechatronicznego poznawali sposoby montażu i zabezpieczenia połączeń przewodów elektrycznych.

W trakcie prezentacji uczniowie mieli możliwość przekonać się w praktyce jak wykonuje się szybkie połączenia. Rozwiązania firmy WAGO pozwalają zdecydowanie skrócić czas wykonywania instalacji elektrycznych i połączeń stosowanych zarówno w budownictwie jak i w elektronice precyzyjnej. Ze względu na krótki czas nie wszyscy chętni uczniowie mogli uczestniczyć w prezentacji, Wago zapewnia nas jednak, że za kilka miesięcy znowu nas odwiedzi.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom firmy Wago za przeprowadzenie spotkania i liczymy na dalszą współpracę.