Wypad integracyjny klasy 1 TI

Szkoła – szkołą. Jednak czasami trzeba wyjść ciut dalej poza mury szkoły, żeby wiedzieć na kogo można liczyć i kto pomoże w trudnej sytuacji.

W tym też celu w ramach integracji klasowej i poznania swoich słabych i mocnych stron klasa I TI wraz z wychowawcą Mariuszem Rakowiczem pojechała w dniu 24 września 2021 roku na Paintball do Morownicy, którą prowadzi bardzo fachowo absolwent naszego „Koniora” Bartłomiej Gruszko – wychowawca Pani Dyrektor Renata Perek, którą Bartek kazał gorąco pozdrowić.

Młodzież podzielona na dwie drużyny rywalizowała w różnych grach, które polegały na np. zdobyciu flagi, obronie VIP-a czy też obronie fortu.

Miła dla oka wychowawcy jak i opiekuna grupy Pani Moniki Bródki była współpraca pomiędzy uczniami podczas rywalizacji. Choć nie znają się jeszcze zbyt dobrze, to jednak mogli na sobie polegać podczas zabawy i fajnie ze sobą współpracowali.

Po przeszło dwu godzinnej zabawie wspólnie usiedliśmy do ogniska by upiec i zjeść kiełbaski.

Po napełnieniu brzuszków wróciliśmy do Leszna z poczuciem, że miło spędziliśmy czas w towarzystwie koleżanek i kolegów ze szkolnej ławki.

Klasa z wychowawcą już planują kolejny wyjazd na przełomie maja i czerwca.