WYCIECZKA INTEGRACYJNA NA PAINTBALL

W dniu 8 października br. roku uczniowie klas II TI i II TP pod opieką wychowawców wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Paintball. Odwiedziliśmy pole paintballowe w miejscowości Morownica niedaleko Śmigla. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrani w kombinezony, maski ochronne do gry paintball, wyposażeni w markery i kulki wypełnione farbą, uczniowie byli gotowi do rywalizacji. Klasy zostały podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało – gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Na koniec uczniowie zjedli kiełbaski upieczone na ognisku. Zadowoleni i zmęczeni wszyscy wrócili do domów. Wspólna zabawa i rywalizacja okazała się wspaniałą atrakcją.