Zwiedzanie KSB Leszno oraz Paintball Klasy 3TM1

23 września klasa 3TM1 odwiedziła firmę KSB oddział w Lesznie. Uczniowie uczestniczyli w ciekawej prezentacji walorów użytkowych systemów inteligentnych budynków oraz zwiedzali zakład. KSB jest wiodącym dostawcą pomp, armatury i usług serwisowych. Asortyment produkcji obejmuje bardzo szeroki zakres zastosowań – poczynając od niewielkich pomp dla domów jednorodzinnych i biurowców, poprzez agregaty przeciwpożarowe, pompy dla wodociągów i kanalizacji oraz różnorodnych instalacji przemysłowych, a kończąc na ogromnych agregatach pompowych dla elektrowni atomowych. Założony w 1871 roku w Frankenthal, (Niemcy) koncern KSB jest reprezentowany przez przedstawicielstwa handlowe, zakłady produkcyjne oraz centra serwisowe na wszystkich kontynentach. Bardzo dziękujemy przedstawicielom firmy KSB Leszno za ogromne zaangażowanie w przyjęcie i ugoszczenie wszystkich uczestników.

Po prezentacji systemów mechatronicznych przyszła pora na integrację klasy i rywalizacje w grze Paintball, która toczyła się niedaleko Boszkowa.