Pozdrawianie na ekranie

Szanowni Uczniowie i Pracownicy szkoły! Zachęcamy Was do włączenia się do akcji „Pozdrawianie na ekranie”. Akcję organizuje Szkolny Klub Wolontariatu w związku ze zbliżającym się „Dniem Życzliwości i Pozdrowień”. Każdy z Was będzie miał możliwość nagrania swoich pozdrowień i zobaczenia ich na filmiku, który zostanie zmontowany i wyświetlany przez cały dzień (22 listopada) w holu głównym (budynek A).  Będzie również możliwość  obejrzenia filmiku na stronie szkoły. Pozdrowienia można nagrywać u Pana Tomasza Budnego do 19 listopada w następujących dniach:

  • poniedziałek 15 listopada  na 6 lekcji (12.15 – 13.00) w Sali A17
  • wtorek 9 i 16 listopada na 2 lekcji (8.50 – 9.35) w Sali A17
  • piątek 19 listopada na 2 lekcji (8.50 – 9.35) w Sali A14

Wszystkich serdecznie zachęcamy bo uśmiechu nigdy za wiele.