Szkolna Liga Halowej Piłki Nożnej zakończona

W środę 17 listopada 2021 roku zakończyła się Szkolna Liga Halowej Piłki Nożnej, która rozgrywana była od października.

W lidze wystartowało 11 klas, niestety w trakcie rozgrywek część klas wycofała się z rywalizacji po pierwszych meczowych niepowodzeniach. Szkoda tylko, że w ten sposób zepsuli zabawę pozostałym klasom oraz całą organizację Mistrzostw nauczycielom przeprowadzającym te rozgrywki Panu Renato Kaźmierczakowi i Mariuszowi Rakowiczowi.

No cóż. Życie. Miejmy nadzieję, że podczas uroczystego zakończenia rozgrywek choć trochę tego pożałują widząc upominki jakie dla wszystkich przygotowali organizatorzy.

W kategorii klas pierwszych zwyciężyła klasa 1 TM. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 1 TI a trzecia była klasa 1 TEO.

W kategorii klas drugich najlepsza okazała się klasa 2 TM wyprzedzając klasę 2 TEO.

Natomiast w kategorii klas trzecich po dodatkowym meczu (w dwóch pojedynkach był remis 1:1 i 3:3) lepsza okazała się klasa 3 TM4 zwyciężając klasę 3 TS.

Niestety żadna z klas czwartych nie wyraziła chęci udziału w rozgrywkach – pewnie już myślami są przy maturach!.

Podczas nieoficjalnego finału rozegranego 17 listopada 2021 roku pomiędzy zwycięzcami w poszczególnych rocznikach wyłoniono Mistrza ZST – CKZiU w Lesznie w Halowej Piłce Nożnej. Został nim zespół najstarszego rocznika uczestniczącego w rozgrywkach – klasa 3 TM4.

Wyniki Finału:

1 TM – 3 TM4           1:6

1 TM – 2 TM             5:2

2 TM – 3 TM4           0:5

Podczas Mistrzostw wyłoniono także najlepszych strzelców w poszczególnych rocznikach.

Zostali nimi:

Mikołaj Cheba – 1 TM

Stanisław Szymlet – 2 TEO

Michał Żaczek – 3 TM4

 

Uroczyste zakończenie Mistrzostw oraz wręczenie nagród nastąpi podczas najbliższego szkolnego apelu w obecności całej społeczności szkolnej.