Wyniki konkursu ekologicznego „Pomysłowy Recykling”
W dniach od 20.10.2021 r. do 20.11.2021 r. odbył się w Zespole Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego konkurs ekologiczny pt. „Pomysłowy Recykling”.  Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że dobry stan i jakość środowiska przyrodniczego jest bardzo ważny dla nas oraz dla przyszłych pokoleń ponieważ w nim żyjemy. Wykonane przez uczniów dzieła są świetnym dowodem na możliwość powtórnego wykorzystania plastikowych przedmiotów przeznaczonych do wyrzucenia. Komisja konkursowa po dokonanej ocenie prac zdecydowała, że:
I miejsce zajmuje Izabela Pachna  z kl. 4TEO
II miejsce zajmuje Łukasz Majcherek z kl. 1TI
III miejsce zajmują: Ksawier Bertołd oraz Konrad Hanusek z kl. 1TP.
GRATULUJEMY!!!!
 
I Miejsce
 
II Miejsce
 
III Miejsce