Kierunkowskaz w murach Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Dzień dobry,

w roku 2022 kontynuujemy organizację spotkań Kierunkowskaz w murach Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym wydarzeniem oraz do wzięcia udziału w wizycie.

Co to jest kierunkowskaz? 

 

Kierunkowskaz to cykl bardzo ciekawych, otwartych i bezpłatnych spotkań dla uczniów szkół średnich oraz nauczycieli. Takie spotkania odbywają się już od kilku lat i cieszą się bardzo dobrą reputacją wśród przyszłych studentów.

Jakie korzyści uzyskują uczniowie? 

Uczniowie otrzymają wyjątkową możliwość spotkania wykładowców Wyższej Szkoły Bankowej oraz uczestniczenia w wykładzie o wybranym wcześniej przez nich temacie, podczas których przyswoją przydatną i ciekawą wiedzę. Pobyt uczniów w murach uczelni pozwoli młodzieży na poznanie jednego z budynków WSB oraz klimatu życia studenckiego jeszcze przed maturą. W tym pomoże także obecny na spotkaniu student, który opowie ze swojej perspektywy o funkcjonowaniu uczelni 

Jak wyglądają spotkania? 

W trakcie spotkań wykładowcy WSB poruszą obszary tematyczne bliskie młodzieży i podzielą się swoją wiedzą. 

Realizujemy zarówno wykłady dotyczące kompetencji miękkich (np. netykieta, jak napisać CV) oraz dotyczące konkretnego kierunku oferowanego przez WSB w Poznaniu (np. marketing i sprzedaż, logistyka).  

Terminy spotkań: 

7.03 Kryminalistyka – badanie miejsca zbrodni i walizka detektywistyczna, godz. 14:00 

18.03 Netykieta – czyli o zachowaniu w Internecie 

22.03 Marketing i sprzedaż – tworzenie innowacyjnych rozwiązań i jak sprzedać swój pomysł 

24.03 Jak napisać CV i zostać zapamiętanym na rozmowie kwalifikacyjnej 

W razie zainteresowania wizytą zapraszamy do kontaktu pod adresem s.kowalczuk@teb-akademia.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 787 860 830.