„SZMARAGDOWU GUZIK” – ZAKOŃCZENIE I ETAPU KONKURSU

W miniony piątek zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do IV edycji Konkursu „Szmaragdowy Guzik”. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem.

Teraz, zgłoszone prace, oceni profesjonalne Jury. Konkursowe projekty oceniać będzie Jury w składzie:

– Magda Hasiak (przewodnicząca Jury) – projektantka i konstruktorka odzieży, prowadząca pracownię „Architektura Mody”

– Edyta Jermacz – projektantka i kostiumografka, właścicielka marki modowej

– Renata Kupsch – trendwatcherka, zajmująca się prognozowaniem trendów i zarządzaniem w sektorach mody, założycielka Fashion School w Poznaniu

– Monika Tymicka – wykładowczyni na kierunku Projektowanie ubioru w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu

– Marzena Kubiak – konstruktorka odzieży, prowadząca Akademię Rzemiosła „Żółta Szpilka”, wykładowczyni na kierunku Projektowanie ubioru w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu

Listę finalistów, którzy zaprezentują stworzone przez siebie kreacje podczas kwietniowego finału poznamy już niedługo, bo najpóźniej 7 marca.

Trzymamy kciuki za wszystkich Uczestników!