Intel – oferta pracy

UWAGA PRACA !!!

Dla elektronika, elektryka, mechatronika, informatyka, technika produkcji, technika automatyka

Dzień Dobry,

Reprezentuję firmę Intel, jestem odpowiedzialny za promocję Intela jako pracodawcy w Europie. Obecnie nasza firma rozwija centrum R&D w Polsce jak i w innych krajach w Europe.

W związku z nowymi inwestycjami Intela w Irlandii pojawiły się nowe możliwości rozwoju kariery dla absolwentów techników i szkół zawodowych. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania absolwentów ze specjalizacjami: elektronik, elektryk, mechatronik, informatyk, technik produkcji, technik automatyk oraz innych pokrewnych kierunków do jednej z naszych najnowocześniejszych jednostek wyspecjalizowanej w produkcji mikroprocesorów w Europie ulokowanej w Leixlip pod Dublinem w Irlandii.

Organizujemy spotkanie informacyjne dla uczniów którzy skończyli (roczniki 2021 oraz 2022) lub niedługo ukończą szkołę (2023). Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia online. Spotkanie odbędzie się w jezyku angielskim. Na spotkaniu opowiemy więcej o możliwościach rozwoju kariery w firmie Intel, aktualnych ofertach pracy oraz wsparciu w relokacji.

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie w poinformowaniu uczniów oraz absolwentów którzy mogą być zainteresowani rozpoczęciem kariery w naszej firmie oraz o przekierowanie formularza rejestracyjnego do zainteresowanych: Webinar Rejestracja

 

Poniżej kilka linków do filmów o tym jak wygląda praca w naszej placówce w Irlandii:

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam Serdecznie,

Jakub

 

Jakub Skalik | EMEA Recruitment Marketing Manager