WIELKANOCNA ZBIÓRKA

Stowarzyszenie  Leszczyński   Bank  Żywności  wraz  z  Schroniskiem dla osób bezdomnych w  Lesznie  jak  co  roku  organizuje  Święconkę  dla  ponad  300  samotnych Seniorów  z  Leszna i Powiatu Leszczyńskiego.

Zwracamy  się  do  Państwa  Szkoły  o  pomoc  w  realizacji  tego  zadania. Mamy  nadzieję,  że  dzięki  wspólnemu  zaangażowaniu  mimo  sytuacji  w  kraju  i  na  świecie  tak  jak  w  ubiegłym  roku  uda  nam  się  sprawić  radość  samotnym  Seniorom  i  osobom  bezdomnym.

Osoby które chciałyby wesprzeć akcję proszę o wpłacanie symbolicznych  2 zł. wychowawcom lub do puszki znajdującej się w sekretariacie szkoły. Ze zebranych środków zakupimy SZYNKI w kształcie jajka  – (potrzebna ilość 300szt) które będą  jednym z elementów koszyczków ze Święconką.

Z góry serdecznie dziękuję.

Zbiórka trwa do dnia  12.04.2022r.