Zakończenie roku klas IV

29 kwietnia 2022 to dzień szczególny dla wielu uczniów naszej szkoły. Uczniowie, którzy rozpoczynali naukę w roku szkolnym 2018/2019 odebrali świadectwa ukończenia szkoły, zamykając tym samym pewien rozdział w życiu.

Z pewnością poza świadectwem ukończenia szkoły, młodzi absolwenci zabiorą również ze sobą bagaż pięknych wspomnień, nawiązanych przyjaźni, anegdot z ławki szkolnej i wielu innych chwil spędzonych podczas czterech lat nauki.

Tak ważna uroczystość nie mogłaby się odbyć bez wyjątkowych gości. Poza samymi absolwentami oraz Dyrekcją i  pracownikami szkoły, swoją obecnością zaszczycili nas rodzice uczniów wraz z przewodniczącym Rady Rodziców, przedstawiciele zaprzyjaźnionych ze szkołą firm, które poprzez swoją działalność sponsorską ufundowały liczne nagrody.

Z całego serca gratulujemy najlepszym absolwentom kończącym naukę w roku szkolnym 2021/2022

Złotą tarczę ZSTCKZiU i świadectwo z wyróżnieniem otrzymał uczeń klasy 4TS Mateusz Świt.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również: Marcin Drebot z klasy 4TMI, Mateusz Kmiecik z klasy 4TS.

 

Najlepszymi w zawodzie zostali uczniowie:

Konrad Szaferski z klasy 4TEO – technik elektryk

Natalia Skoracka z klasy 4TEO – technik przemysłu mody

Bartosz Kaczmarek z klasy 4TMI – technik informatyk

Karol Konieczny z klasy 4TMI – technik mechatronik

Julia Kruk z klasy 4TP – technik spedytor

Mateusz Kmiecik z klasy 4TS – technik mechanik pojazdów samochodowych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

Dziękujemy również szkolnemu zespołowi muzycznemu, który wzbogacił uroczystość o dźwięki płynące z instrumentów, głosów i przede wszystkim serca. Połowa zespołu szkolnego to tegoroczni absolwenci, którym serdecznie dziękujemy za 4 lata współpracy i zaangażowania w oprawę artystyczną imprez i uroczystości szkolnych.

Koniec pewnego etapu staje się początkiem nowej drogi. Absolwenci mieli okazję po raz ostatni usłyszeć dzwonek szkolny rozbrzmiewający w murach Zespołu Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie. 

Drodzy absolwenci,

życzymy Wam powodzenia i realizacji marzeń.

Za nagrody dziękujemy:

ELEKTRYK: FIRMA ELEKTRO-INSTALATOR LESZNO – INSTALACJE ELEKTRYCZNE I FOTOWOLTAICZNE

SPEDYTOR: FIRMA „PALETEX” STARKOWO – PRODUCENT PALET

POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH: FIRMA INSTALACYJNA SŁAWOMIR JĘDRZYCHOWSKI KĄKOLEWO – INSTALACJE SANITARE, GAZOWE, FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA

INFORMATYK: THK TECHNOLOGY POLAND LESZNO – Systemy techniki liniowej (np. prowadnice liniowe i wielowypustowe napędy kulkowe), śruby z nakrętką kulkową, tabele XY, połączenia kulowe i końcówki drążków

MECHATRONIK: FIRMA INSTALACYJNO-SERWISOWA 4PEOPLE4SERVICE LESZNO – PRZEDSTAWICIEL FIRMY VIESSMANN – POMPY CIEPŁA, PIECE GAZOWE I OLEJOWE, INSTALACYE FOTOWOLTAICZNE I KOTŁOWNIE DUŻYCH MOCY

PRZEMYSŁ MODY: AKADEMIA RZEMIOSŁA „ŻÓŁTA SZPILKA” Z POZNANIA – OFERUJĄCA WARSZTATY I KURSY KONSTRUKCJI, MODELOWANIA I SZYCIA ODZIEŻY

ŁOTA TARCZA ABSOLWENTA: FIRMA KUNERT POLADOWO – DYSTRYBUTOR MASZYN ROLNICZYCH: SPRZEDAŻ, SERWIS I WYNAJEM