3TI4 i 3TM2 na PaintBallu w Morownicy

7- go czerwca klasy 3TI4 i 3TM2 pod opieką wychowawczyń Justyny Tomaszewskiej i Anny Bartosz-Kałużnej udały się na PaintBall. Celem wycieczki było aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, integracja zespołów  klasowych oraz zdrowa rywalizacja oparta na zasadach fair play. Przed grą uczniowie zostali przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa, zaopatrzeni w  kombinezony, maski ochronne oraz markery z kulkami wypełnionymi farbą. Podzieleni na dwa zespoły – niebiescy i czerwoni – rywalizowali na dobrze zorganizowanym polu. Pod okiem instruktora rozegrali kilka ciekawych scenariuszy, między innymi walkę o flagę. Niektórzy już nie po raz pierwszy brali udział w takiej zabawie, ale i nowicjusze nie zostawali w tyle. Było wesoło – kilka siniaków i jeden zgubiony w bagnie but. Imprezę zakończyło ognisko z pieczeniem kiełbasek i domowym ciastem od mamy Przemka. Mimo zapowiadanych burz i deszczu pogoda nam dopisała i zabawa się udała. Zadowoleni i ze śpiewem na ustach wracaliśmy do Leszna planując już kolejne wypady.