Dzień Dziecka 2022

Dnia 01.06.2022 w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Dziecka, połączone z Dniem Sportu zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski oraz wf-stów.
Na 6 i 7 lekcji uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkurencjach sportowych takich jak:
– Rzut kaloszem, pod opieką Pana Dariusza Górskiego
– Przerzucanie opony, pod opieką Pana Mariusza Zakrzewskiego
– Wyścig taczek slalomem, pod opieką Pana Mariusza Rakowicza
– Wyścig w workach, pod opieką Pana Renato Kaźmierczaka
– Strzały na bramkę po zaburzeniu zmysłu równowagi, pod opieką Pani Agnieszki Łagódki
– Odbicia górne + dolne, pod opieką Pana Janusza Świątkowskiego
Rywalizacja podczas tych konkurencji była bardzo zacięta, liczyła się szybkość i siła w wykonywaniu zadań. Spośród każdej z konkurencji zostali wyłonieni trzej najlepsi uczniowie.
Na koniec odbyła się rywalizacja międzyklasowa w przeciąganiu liny. Spośród wszystkich pierwszych klas zwyciężyła 1TS, spośród klas drugich była to 2TEO, natomiast w klasach trzecich zwyciężyła 3TP.
Dodatkowo każdy z uczniów otrzymał słodki poczęstunek.
Wszystkim zwycięzcom bardzo gratulujemy!