Spedytorzy na nudę nie narzekają

Miesiące maj i czerwiec obfitują u spedytorów w emocje związane nie tylko z nauką. 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Spedytora 23 maja został przeprowadzony konkurs „TiR- Transport i Rozrywka”, który wyłonił najlepszych, a dokładniej najlepsze – bo podium należało do dziewcząt z klasy 3TP: Pauliny Mikołajewicz,  Basi Kasprzyk i Kasia Fiebig. Zaraz za nimi uplasowały się Marta Kicińska i Julka Pieprzyk.           

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co wielkie dzięki! Cały dzień wypełniony był zabawami związanymi z branżą TSL, były krzyżówki, quizy. Młodzież wykazała się również talentem literackim, czego efektem jest kilka naprawdę niezłych dzieł- wierszyków o tematyce spedycyjnej. 

1 czerwca – Dzień Dziecka pozwolił chociaż na chwilę wrócić do lat dziecięcych i beztrosko pobawić się z koleżankami i kolegami. Śmiechu było co niemiara, a takiej odskoczni od siedzenia w szkolnych ławkach sprzyjała pogoda.