Warto pomagać – a przy tym jeszcze się bawić!!!

Gdy w grudniu 2021 roku Pan Mariusz Rakowicz organizował II Mistrzostwa Miasta Leszna w badmintonie, jego klasa – 1 TI postanowiła włączyć się w to przedsięwzięcie.

A przypomnijmy, że podczas Mistrzostw zbierano pieniądze na operację serca Oskara z Kościana. Podczas turnieju zebrano łącznie 5870 zł do czego znacznie przyczyniła się właśnie klasa 1 TI, która wylicytowała 2 godzinną zabawę dla całej klasy na Paintball laserowy, który ufundowała firma LASERMANIAK Pana Tomasza Przybylskiego.

I właśnie w dniu 21 czerwca 2022 roku odebrała wylicytowaną przez siebie nagrodę na którą przeznaczyła na leczenie Oskara 1200 zł.

Zabawa naprawdę godna polecenia!!!

Zapewne mniej bolesna od tradycyjnego Paintballa – mówimy o siniakach po kulkach!!!

Młodzież klasy 1 TI po 2 godzinach naprawdę emocjonującej zabawy udała się wraz z wychowawcą na kolejną atrakcję – a była to pizza w Pizzerii „JALAPENO”.

Osiem wielkich i pysznych pizz wciągnęliśmy z apetytem – a mieliśmy na to dzięki wygraniu konkursu Rady Rodziców na najwyższą wpłatę na ich rzecz.

W taki oto przyjemny sposób spędziliśmy ten dzień bawiąc się i jednocześnie ciesząc z dobrze wydanych pieniędzy ratujących innym zdrowie i życie!!!

Polecamy – DOBRO POWRACA!!!

P.s. Dziękujemy Pani Monice Bródce za opiekę podczas przemarszu.