ZST – CKZiU Leszno najlepsze w pierwszej edycji Leszczyńskiej Lidze Szkół Ponadpodstawowych w piłce nożnej
Pomysłodawcą Leszczyńskiej Ligi Szkół Ponadpodstawowych w piłce nożnej chłopców było III LO w Lesznie.
Podczas trzech turniejów, w których rywalizowało sześć leszczyńskich szkół ponadpodstawowych wyłoniono pierwszego Mistrza, którym okazała się nasza szkoła prowadzona przez Pana Renato Kaźmierczaka i Mariusza Rakowicza.
 
Podczas rozgrywek nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:
ZST – CKZiU Leszno – III LO Leszno 0:0
ZST – CKZiU Leszno – II LO Leszno 6:3
ZST – CKZiU Leszno – ZS nr 4 5:0
ZST – CKZiU Leszno – ZSE 6:4
ZST – CKZiU Leszno – ZSET 3:0
 
Naszą szkołę reprezentowali: Michał Pastor, Aleksander Niedźwiecki, Adrian Wujczak, Damian Majchrzak, Daniel Rodewald, Grzegorz Ciesielski, Jakub Choryński, Kacper Koźmiński, Mateusz Michalski, Mikołaj Cheba, Tomasz Klabiński, Oliwier Golasiński, Oskar Hermanowicz, Dawid Nowak, Michał Żaczek.
 
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano naszego reprezentanta Grzegorza Ciesielskiego z 2 TS.
 
Serdecznie zawodnikom gratulujemy i liczymy na obronę mistrzowskiego tytułu za rok!!! 🙂