Zakończenie roku szkolnego… witajcie wakacje!

W piękny, słoneczny poranek pożegnaliśmy rok szkolny 2021/ 2022. Była to szczególnie miła chwila dla uczniów wyróżnionych za osiągnięcia naukowe, a także sportowe. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali Piotr Nowak z klasy 3 TP4 oraz Jakub Gabała z klasy 2 TMI . Stypendium motywacyjnym za wyniki w nauce wyróżnieni zostali: Dominik Tyczewski, Daria Pieczyńska, Marcin Meissner, Jakub Janowicz, Wiktoria Błaszkowska, Kornelia Gbiorczyk, Martyna Kupka, Katarzyna Fiebig, Barbara Kasprzyk oraz Wiktor Staniewski i Marcel Kwaśniewski za osiągnięcia sportowe. Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski pożegnali odchodzącego na emeryturę wicedyrektora Andrzeja Stężałego, który pracował w naszej szkole od 1983 roku. Napis na pamiątkowym pucharze ” Najlepszy Przyjaciel Młodzieży”
wyraża wdzięczność wszystkich uczniów, których wspierał swoją wiedzą i niegasnącym optymizmem. Dyrekcja oraz uczniowie pożegnali i podziękowali także pani Agnieszce Michalak oraz panu Markowi Stankowiakowi. Prowadzący uroczystość zachęcali uczniów do bezpiecznego i aktywnego spędzenia akacji. Uczniowie mogli poznać muzyczne, kulturalne i sportowe wydarzenia z Wakacyjnego Informatora przygotowanego przez plastyczne talenty „Koniora”.
Udanych wakacji!