1TM na Paintball Zona i torze kartingowym Le Mans!

19 października uczniowie klasy 1TM wraz z opiekunami p. Elżbietą Owczarczyk i p. Iwoną Wawrzyniak wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Dobry humor dopisywał im od samego rana. Droga szybko minęła przy muzyce Lady Pank i Elektrycznych Gitar.

We Wrocławiu czekały ich pierwsze wyzwania podczas rozgrywek na Paintball Zona. Tam musieli wykazać się sprytem, refleksem, spostrzegawczością i umiejętnością współpracy, by pokonać przeciwną drużynę.

Okazało się, że paintball to była tylko rozgrzewka przed kolejnym punktem programu- wyścigami na torze kartingowym Le Mans. To właśnie tutaj czekała ich największa dawka adrenaliny. Każdy wyścig wywołał wiele emocji, ale ostatni „podniósł wszystkich z miejsc”. To właśnie w tej rundzie rozegrał się pojedynek o najlepszy wynik dnia.

To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!