Wycieczka zawodowa klasy 4TM1 w firmie Werner Kenkel

12 października klasa 4TM1 uczestniczyła w wycieczce zawodowej w firmie Werner Kenkel w Krzycku Wielkim. Firma zaprezentowała przed nami największy park maszynowy w powiecie leszczyńskim. Mogliśmy zaobserwować proces produkcji i testowania tektury falistej i opakowań jednego z największych producentów na świecie w tej branży. Uczestniczyliśmy w przygotowanej przez przedstawicieli firmy konferencji, podczas której mogliśmy aktywnie odkrywać technikę wytwarzania opakowań do najróżniejszych branż przemysłowych. Największe wrażenie zrobiła zautomatyzowana i zrobotyzowana część produkcji firmy oraz dział wydruku 3D i testowania wytrzymałościowego. Bardzo dziękujemy przedstawicielom firmy Werner Kenkel za bardzo miłe przyjęcie i zaangażowanie w prezentację firmy.